Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Straipsniai

Jurdeco&homeStraipsniaiJurdecohome išparduotuvės kolektyvas yra įsitikinęs, jog dovanos namams – visada geras pasirinkimas.

Jurdecohome išparduotuvės kolektyvas yra įsitikinęs, jog dovanos namams – visada geras pasirinkimas.

Gyvenime tiek daug progų, kuomet ieškome dovanos… Gimtadienis, Vestuvės, Velykos, Kalėdos, Įkurtuvės, Nauji Metai ir daug kitų švenčių. Dovanų paieškos neretai atima daug laiko, pastangų, o kartais virsta tikru galvosūkiu – ką dovanoti žmogui, kuris viską turi? Jurdecohome išparduotuvės kolektyvas yra įsitikinęs, jog dovanos namams – visada geras pasirinkimas. Ypatingai, jeigu tai yra įkurtuvės. Pakalbėkime šiandien apie tai, kokios dovanos yra populiariausios.

Dovanų top 5

  1. Dovanų kuponas. Šeimininkai geriausiai žino, koks pirkinys namams jiems labiausiai reikalingas. Dovanų kuponas puikus būdas nudžiuginti žmonės, kurie tikrai turės dar ką įsigyti savo namų interjerui. Tai gali būti net baldai, didesni pirkiniai. Prie čekio sumos žmonės visada gali pridėti pinigų ir taip nusipirkti didesnį pirkinį. Pasirinkę tokią dovaną niekada nesuklysite. Juo labiau, jeigu nesate artimai susipažinę su namų interjeru, nežinote poreikių ar norų sąrašo.
  2. Žvakidės, žvakės. Tai puikus pirkinys tiek naujakuriams, tiek kitoms progoms. Jeigu nežinote, koks interjeras vyrauja namuose, visada rinkitės klasiką. Taip pat galite eiti kitu keliu – rinkitės labai ypatingą, išskirtinį kūrinį, kuris namams suteiks išskirtinumo ir visada atkreips į save dėmesį. 
  3. Kvapai namams. Tai subtilus dalykas, mat kvapą išrinkti nėra lengva, tačiau, jeigu žinote, kokias natas mėgsta Jums artimas žmogus, pirmyn. Jeigu visgi nusprendžiate surizikuoti ir padovanoti kvapą, nors kito pomėgių nežinote, patariame rinktis lengvesnį, gaivesnį kvapą. Išskirtinai sunkių (pvz. odos, muskuso) kvapo mėgėjų yra mažiau, todėl pasirinkę lengvesnį kvapą vargu, ar suklysite. 
  4. Įdomesni serviravimo indai, vazelės, veidrodėliai. Išskirtiniai indai ar vazelės, tai puiki galimybė nustebinti žmogų ir įnešti į namų interjerą naujų vėjų. Iš tikrųjų, išskirtinių dovanų privalumas yra tas, jog pvz. serviravimo indai gali būti naudojami išskirtinėms progoms. Tai reiškia, jeigu jie netinka prie bendro interjero, tai jų ir nebūtina naudoti kasdien. Išskirtiniai dalykai – išskirtinėms progoms.
  5. Kokybiška tekstilė namams. Vertinantiems kokybę ir jaukumą, puikiai tiks kokybiški, pvz. vilnos ar lino pledai ir kitokia tekstilė namams. Jie visada tinka, nėra sunkiai priderinami, o susisukti į šiltą ir kokybišką pledą visada malonu. Be abejo, tai gali būti ir satino patalynė (jeigu žinote išmatavimus), rakšluoščiaii ir kiti lino gaminiai. 

Kokią dovaną bepasirinktumėte, visada žinokite, jog praktiškumas – geriausia. Na, o jeigu idėjų pritrūkote, Jurdecohome dovanų kuponas padės išspręsti šią problemą ir tikrai nudžiugins artimą žmogų.