Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Straipsniai

Jurdeco&homeStraipsniaiJurdecohome išpardutuvė, tai galimybė įsigyti kokybiškų prekių žemesne rinkos kaina.

Jurdecohome išpardutuvė, tai galimybė įsigyti kokybiškų prekių žemesne rinkos kaina.

Namų interjeras, tai neatsiejama kasdienės rutinos dalis. Iš namų išeiname, namo grįžtame. Turime jaustis saugiai, gerai ir jaukiai. „Mano namai – mano tvirtovė“ – toks yra šios išparduotuvės šūkis. Tam, kad namuose jaustumėmės gerai, būtina yra rūpintis ne tik tvarka, bet ir interjero detalėmis. Kokybiškas namų kvapas, vaza ar dekoracija turi labai didelę reikšmę namams ir tam, kaip Jūs juose jausitės. Svarbu yra ir tai, jog norint turėti gražų ir kokybišką namų interjerą, tikrai nebūtina investuoti labai daug pinigų. Viena iš galimybių sutaupyti – prekes pirkti išparduotuvėse. 

 

Jurdecohome išpardutuvė, tai galimybė įsigyti kokybiškų prekių žemesne rinkos kaina. Prekės yra kelių kategorijų: naujos prekės, prekės su neženkliais pabraižymais, pažeistomis pakuotėmis ar visai be jų, prekės iš ekspozicijos. 

Sutaupyti visada gera, tačiau, kai kalba eina apie didesnius pirkinius, kurie kainuoja brangiau, kainos skirtumas labai jaučiasi.  Išparduotuvėje esantys baldai ir kitos prekės siūlomos už ypatingą kainą, tačiau svarbiausia tai, jog nuo to nenukenčia jų kokybė, išvaizda ar kiti svarbūs aspektai, o maži defektai yra nurodomi nuotraukose. Taip pat, jeigu domina konkreti prekė, tačiau norite papildomos informacijos apie ją ar nuotraukų, parašykite nurodytu el. paštu. Prekės nėra gražinamos. Patogu yra ir tai, jog jos bus pristatytos į Jums patogią vietą.

Ką galite rasti Jurdecohome išparduotuvėje?

Čia rasite viską, ko reikia Jūsų namams. Minkšti baldai, baldai svetainei, miegamajam, virtuvei. Biuro baldai, šviestuvai, kilimai. Interjerui: žvakidės, namų kvapai, tekstilės gaminiai, namų dekoras, lauko baldai ir daug daug kitų prekių. 

Jurdecohome išparduotuvėje yra siūlomos ir pažeistos prekės žymiai pigiau. Svarbu žinoti, jog visos siūlomos prekės tikrai tinka naudojimui, o visi nurodyti maži pažeidimai (pvz. įbrėžimas, pažeista pakuotė ir kt.) yra aiškiai aprašomi ir nurodomi nuotraukoje. Tokie dalykai, kaip maži defektai, tikrai netrukdo, tačiau padeda sutaupyti labai nemažai pinigų. 

Jūsų patogumui, prie prekės yra nurodyta rinkos ir mūsų išparduotuvės kaina.  Svetainėje taip pat yra patalpintos grąžinimo, pirkimo taisyklės bei privatumo politika. Iškilus bet kokiems klausimams galite kreiptis nurodytu el. paštu arba telefonu.