Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Apie Mus

Mano namai - mano tvirtovė!

Jurdecohome išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!!

Siūlome Jums įsigyti kokybiškus, modernius produktus, konkurencinga rinkos kaina. Jeigu Jums nėra aktuali precizinė gaminio pakuotė ar nebaisus neesminis baldo defektas, kuris naudojimui nesukels nepatogumų, tuomet mūsų produktai kaip tik JUMS.
Esam IŠPARDUOTUVĖ – mūsų parduotuvėje yra kelių kategorijų prekių: naujos prekės (užsakomosios), prekės su neženkliais pabraižymais, pažeistomis pakuotėmis ar visai be jų, prekės iš ekspozicijos, naudotos ar  ne pilnos komplektacijos. Prie kiekvienos prekė nurodome prekės būklę, jeigu turi nežymių pažeidimų, juos būtinai nurodom, pridedama defekto foto. Apie kiekvieną defektą (jeigu tokį esam nurodė prie aprašymo), prašom iš anksto pasiteirauti jeigu Jums reikalinga papildoma informacija, mes jį detaliai apibūdinsim. Pretenzijos nepriimamos, jeigu prekė gauta būtent tokia, kokia buvo pateikta aprašyme, nurodytas defektas ir jis detaliai apibūdintas. Prekės atspalvis gali skirtis nuo gamintojo pateiktų reklaminių foto ar dėl kitų technologinių skirtumo.

Esame elektroninė parduotuvė, todėl realiai apžiūrėti mūsų viso asortimento, galimybės nėra.
Pagarbiai,
Jurdecohome išparduotuvė

Jurdeco&home Išparduotuvė

Pas mus rasite kokybiškus ir išskirtinio dizaino produktus, kurie papuoš Jūsų namus arba taps nuostabia dovana Jūsų draugams.

Greitas pristatymas

Prekes, siunčiame po apmokėjimo, Dpd kurjeriu. Išsiunčiami per 1-2 darbo dienas.

Kokybiškos prekės

Šiuolaikiškos, stilingos bei kokybiškos namų interjero prekės bei baldai.

Konkurencinga kaina

Kokybiški produktai, konkurencinga rinkos kaina.

Gaukite naujausius mūsų pasiūlymus

.