Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Apie Mus

Mano namai - mano tvirtovė!

Jurdecohome išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!!

Siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus konkurencinga rinkos kaina. Esam IŠPARDUOTUVĖ – mūsų prekės yra kelių kategorijų: naujos prekės, prekės su neženkliais pabraižymais, pažeistomis pakuotėmis ar visai be jų, prekės iš ekspozicijos. Prie kiekvienos prekė nurodome prekės būklę, jeigu turi nežymių pažeidimų, juos būtinai nurodom. Apie kiekvieną defektą (jeigu tokį esam nurodė prie aprašymo), prašom iš anksto pasiteirauti, mes jį detaliai apibūdinsim ir atsiųsime realias foto, nes VISOMS MŪSŲ prekėms iš ekspozicijos, pažeistomis pakuotėmis ar prekėms su defektu, garantinis, grąžinimas ar keitimas – negalimas. Pretenzijos nepriimamos, jeigu prekė gauta būtent tokia, kokia buvo pateikta aprašyme. Prekės atspalvis gali skirtis nuo gamintojo pateiktų reklaminių foto ar dėl kitų technologinių skirtumo.

 Visas savo prekes, siunčiame po apmokėjimo (siuntimo kaina priskaičiuojama prie prekės kainos), kurjerio tarnyba, tačiau SVARBU- nurodyti adresą kuriuo kurjeris Jus ras, pristatant siuntą darbo metu arba gavus sms iš kurjerio tarnybos susiderinti siuntos pasiėmimą jums tinkamu laiku iš PICK UP taškų. Jeigu reikalingas konkretu laiko intervalas, siuntai pristatyti, BŪTINA pateikti šią informacija prie kitos bendros gavėjo informacijos. To nenurodžius, siuntos peradresavimas ar pakartotinis atvežimas yra apmokestinamas.
Prekės rezervacija laikoma max 2 val. negavus jokio atsakymo, apmokėjimo ar kitos informacijo iš kliento, be jokio papildomo perspėjimo rezervacija atšaukiama. Siuntiniai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas, po gauto apmokėjimo.
Fizinės parduotuvės ar galimybės realiai apžiūrėti visą turimą asortimentą – NĖRA.
Ačiū už supratingumą.

Pagarbiai,
Jurdecohome išparduotuvė 

Jurdeco&home Išparduotuvė

Pas mus rasite kokybiškus ir išskirtinio dizaino produktus, kurie papuoš Jūsų namus arba taps nuostabia dovana Jūsų draugams.

Greitas pristatymas

Prekes, siunčiame po apmokėjimo, Dpd kurjeriu. Išsiunčiami per 1-2 darbo dienas.

Kokybiškos prekės

Šiuolaikiškos, stilingos bei kokybiškos namų interjero prekės bei baldai.

Konkurencinga kaina

Kokybiški produktai, konkurencinga rinkos kaina.

Gaukite naujausius mūsų pasiūlymus

.