Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. Visos „Jurdeco&home išparduotuvės“ parduodamos prekės turi detalius aprašymus, nurodant prekės specifikaciją, matmenis bei būklę, jeigu prekė turinti defektą, jis yra nurodomas.

1.2.Kokybiškų prekių grąžinimas reglamentuojamas : Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu. pirkėjas (fizinis asmuo) turi teisę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos, grąžinti prekę (TIK SVARBU, KAD NE VISOS PREKĖS YRA KEIČIAMO BEI GRĄŽINTINOS, REMIANTIS MŪSŲ PATEIKTOJE INFORMACIJA APIE PREKES SU DEFEKTAIS BEI PAŽEISTOMIS PAKUOTĖMIS, ŠIOS PREKĖS NEKEIČIAMOS IR NEGRĄŽINAMOS). Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti,  daiktai nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodančius įsigijimo dokumentus. Prekių grąžinimo tvarką  taip pat reglamentuoja CP 6.228 strps..

Pirkėjas (fizinis asmuo) turi teisę grąžinti kokybišką prekę, kuri nėra įtraukta į minėto Ūkio ministerijos įsakymo sąrašą, kaip negrąžintina prekė, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7(septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Prekę grąžinti atgal privalo per 14 d. nuo prekės gavimo dienos adresu – UAB Pikata Audėjų g. 5 Alytus.

Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas ir pritaikytas saugiam transportavimui. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, laisva forma supildytą grąžinimo raštą – dėl kokios priežasties grąžinama prekė, pateikti pilnus rekvizitus reikalingus atlikti pavedimui (gavėją bei banko sąskaitą).

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Prekes grąžinamos tuo pačių būdu, kaip buvo gautas užsakymas (t.y. kurjerio tarnyba arba didelių gabaritų prekes užsakomuoju vežėju), kiti grąžinimo būdai nepriimami. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra kompensuojamos ir grąžinimas atliekamas Pirkėjo sąskaita.

Grąžinimo tvarka remiantis įstatymais apibrėžiančiais vartotojų teises įsigijusius prekes, naudojant ryšio priemones. Pirkėjo ir pardavėjo santykius reglamentuoja Civilinis kodeksas , Vartotojų teisių apsaugos įstatymas  bei  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimas. 

Prekių grąžinimo ir kokybės garantijos sąlygos juridiniams asmenims:

Kokybiškos ir užsakymą atitinkančios prekės negali būti gražinamos ir nėra keičiamos. Teisė per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma. Nekokybiškos prekės visų pirma turi būti pateikiamos Pardavėjui ar Pardavėjo garantinio aptarnavimo servisams ir tik nustačius, kad prekių negalima sutaisyti, jos yra keičiamos kitomis ir (ar) grąžinamos.

1.3. Grąžinant gautą ne tą ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

1.4. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 7 (septynes) dienas nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.5. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.

1.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.3-1.4 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

 

 2. Baigiamosios nuostatos.

2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Gaukite naujausius mūsų pasiūlymus

.