Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. . Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) k.d atsisakyti nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje “ jurdecohomeisparduotuve.lt ” parduotuvėje, pranešdamas apie tai Pardavėjui.
1.2. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje ,,jurdecohomeisparduotuve.lt” parduotuvėje atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos, privalo išsiųsti prekes Pardavėjui.
1.3. Pasinaudoti nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje ,,jurdecohomeisparduotuve.lt” parduotuvėje atsisakymo teise numatytas 14 (keturiolikos) dienų terminas apskaičiuojamas Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 3 dalyje nustatyta tvarka.
1.4. Pirkėjas norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje ,,jurdecohomeisparduotuve.lt” parduotuvėje, turi pranešti Pardavėjui, nurodytais kontaktais, pateiktdamas pareiškimą el. paštu.
1.5. Pirkėjui grąžinant Pardavėjui prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
1.5.1. grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje;
1.5.2. prekė turi būti Pirkėjo ar grąžinimo metu – nesugadinta;
1.5.3. prekė turi būti nesumontuota (ir nebuvo bandoma juos montuoti), nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

1.5.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
1.5.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (pridėti prekės įsigijimo PVM sąskaitą faktūrą arba pateikti mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekį ir pan.) bei būtina užpildyti ir pasirašyti grąžinimo formą, kuri atsiunčiame el.paštu, informavus pardavėją.
1.6. Prekės nepriimamos atgal jeigu Pardavėjas tinkamai įvykdė visus sutartyje numatytus įsipareigojimus ir jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
1.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.5. ir 1.6 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.8. Pirkėjas negali pasinaudoti teise atsisakyti nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje ,,jurdecohomeisparduotuve.lt” ” parduotuvėje, sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.

1.9 Naudotoms prekėms, prekėms su defektu ar iš ekspozicijos, kurios įsigytos sudarant ne nuotolinė pirkimo pardavimo sutartį  yra taikoma Mažmeninės prekybos taisyklės 11 bei 16 punktai.

1.10. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti nuotolinės sutarties sudarytos elektroninėje ,,jurdecohomeisparduotuve.lt” parduotuvėje, jeigu nuotolinė sutartis sudaryta dėl pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių (nestandartiniai matmenys), kurios nėra iš anksto pagamintos ir jos yra gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą (atsižvelgiant į Pirkėjo spalvos, audinio, gobeleno ir kitos medžiagos pasirinkimą) arba dėl prekių, kurios yra pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms.
1.11. Pardavėjas sumokėtas sumas už grąžintas prekes Pirkėjui grąžina ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos arba nuo Pirkėjo įrodymo pateikimo Pardavėjui, kad prekė yra išsiųsta.
1.12. Pardavėjas pinigus grąžina Pirkėjui naudodamas tokį patį mokėjimo būdą, kokį Pirkėjas naudojo atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Pirkėjas aiškiai sutinka su kitu mokėjimo atlikimo jam būdu.
1.13. Jeigu pristatyta Pirkėjui prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę per Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą (   
1.13.1. kad Pardavėjas neatlygintinai per protingą terminą pašalintų prekės trūkumus, jei trūkumus įmanoma pašalinti;
1.13.2. kad būtų atitinkamai sumažinta pirkimo kaina;
1.13.3. kad prekė būtų pakeista analogiška tinkamos kokybės preke, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl Pirkėjo kaltės;
1.13.4. grąžinti sumokėtą kainą ir atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, kai netinkamos kokybės prekės pardavimas yra esminis užsakymo pažeidimas.
1.14. Pirkėjas gali pasirinkti tik vieną iš Taisyklių 8.13 punkte numatytų teisių gynimo būdų. Pirkėjas neturi teisės keisti pasirinkto teisių gynimo būdo. Pirkėjas neturi teisės nutraukti pirkimo-pardavimo sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis.

1.15. Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas, iš kurio Pirkėjas įsigijo prekę, turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios grąžintos su trūkumais. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie Pirkėjo buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti grąžinimo Pardavėjui metu.

1.16. Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas pirmiausia privalo kreiptis UAB PIKATA  kontaktais ir tik gavęs informaciją iš įmonės darbuotojo, vykdyti grąžinimą. Prekes grąžinamos tuo pačių būdu, kaip buvo gautas užsakymas (t.y. kurjerio tarnyba arba didelių gabaritų prekes užsakomuoju vežėju), kiti grąžinimo būdai nepriimami. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra kompensuojamos ir grąžinimas atliekamas Pirkėjo sąskaita.

Grąžinimo adresas: UAB Pikata: Audėjų g. 5 Alytus

1.17. Prekių grąžinimo ir kokybės garantijos sąlygos juridiniams asmenims:

Kokybiškos ir užsakymą atitinkančios prekės negali būti gražinamos ir nėra keičiamos. Teisė per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma. Nekokybiškos prekės visų pirma turi būti pateikiamos Pardavėjui ar Pardavėjo garantinio aptarnavimo servisams ir tik nustačius, kad prekių negalima sutaisyti, jos yra keičiamos kitomis ir (ar) grąžinamos.

 

 2. Baigiamosios nuostatos.

2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Gaukite naujausius mūsų pasiūlymus

.