Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Straipsniai

Jurdeco&homeStraipsniaiKas svarbu, renkantis minkštus baldus?

Kas svarbu, renkantis minkštus baldus?

Minkšti baldai 

Minkšti baldai nuo senų laikų buvo patogumo, prabangos ir grožio simbolis. Sakoma, kad pirmieji minkšti baldai į Lietuvą atkeliavo iš Italijos. Tai toli gražu nebuvo eilinės šeimos pirkinys, pirmieji minkšti baldai, o tiksliau – lova buvo pristatyta į Radvilų giminės dvarą. 

Su dešimtmečiais keitėsi minkštų baldų stilius, gamyba, juos tapo lengva kilnoti, perkelti iš vienos vietos į kitą. Jie tapo draugiškesni aplinkai, mažiau imlūs dulkių erkutėms ir kitokiems nepageidaujamiems reiškiniams. 

 

Šiandien namuose, biuruose, laukimo salėse ir kitokiose erdvėse yra daug įvairių baldų. Tai tarsi savaime suprantamas dalykas, į kurį dažnai net neatkreipiame dėmesio. O baldų pasirinkimas toks gausus, kad kiekvienas gali pasirinkti jam tinkančius ir patinkančius. Sofos, kampinės sofos, foteliai, pufai ir kiti minkšti baldai. 

Kas svarbu, renkantis minkštus baldus?

Medžiaga. Reikėtų apsispręsti, koks audinys Jums tiks ir patiks. Galbūt oda,  gobelenas, aksomas. Su audiniu geriausia yra susipažinti jį pamačius, palietus arba paskaičius aprašymus. Aprašymuose būna nurodyti audinio ypatumai, privalumai ir kiti dalykai. Šiais metais topų topas yra aksomas, kuris pasižymi estetiškumu ir neišpasakytu švelnumu. Tiesa, jis mėgsta priežiūrą. Mažiau priežiūros reikalauja austinis gobelenas, iš kurio gaminami minkšti baldai taip pat yra ilgaamžiai, kokybiški ir gražūs. Jis nereikalauja ypatingos priežiūros.

Dydis ir forma. Svarbu, jog baldas būtų ne tik gražus, tiktų prie kitų baldų, bet ir patogus būtent Jums. Žmonių poreikiai ir pomėgiai skiriasi, todėl kas tiks vienam, gali visai netikti kitam. Ar norite didelių, ar mažų minkštų baldų? Atsižvelkite į tai, kiek laisvos erdvės namuose turite. Didelė klaida mažam kambary labai didelis minkštas baldas, kuris kambarį tik dar labiau vizualiai sumažina. Mažesnėms patalpoms siūlome rinktis kompaktiškesnius baldus. Net jei baldai yra itin gražūs ir kokybiški, nereikia jų padauginti. Ar tikrai reikalingas didžiulis, kad ir labai gražus, minkštas fotelis? Galbūt geriau investuoti į didesnę, tačiau sudedamą sofą-lovą?  

Jurdecohome išparduotuvėje Jūsų laukia platus prekių pasirinkimas: minkšti baldai, biuro baldai, lauko baldai, interjero detalės, šviestuvai ir daug kitų prekių Jums ir Jūsų namams. Namų interjeras pagal Jūsų norus ir poreikius.