Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Straipsniai

Jurdeco&homeStraipsniaiNamų interjero detalės

Namų interjero detalės

Dažnai kurdami interjerą, žmonės per mažai laiko skiria detalėms. Svarbiausia – dideli, brangūs pirkiniai, sienos ir kiti interjero elementai, o tada jau (kažkada) bus ir detalės. Taip, iš tikrųjų, jeigu vyksta naujų namų interjero darbai, detalėms gali likti mažai laiko. Tačiau, geras interjero dizaineris žino, jog interjero detalės yra be galo svarbios ir reikalingos. Jos padeda išgauti galutinį rezultatą. Interjeras be detalių tarsi geras meno kūrinys be pavadinimo. Ne kas kitas, o būtent jos padaro vaizdą aiškesnį, tai yra padeda perteikti norimą stilių. Taip, namų interjerą galima nuolat koreguoti, pildyti, todėl ir detalių su laiku gali atsirasti vis daugiau. Visgi, jeigu bus Jūsų įkurtuvės, o statybos ir interjeras jau išpildyti, patikrinkite, ar nepamiršote svarbių detalių.

Kokios interjero detalės yra svarbios?

Vazos, gėlės, augalai. Vieni labiau, kiti mažiau mėgsta gyvus augalus, gėles, todėl vieniems jų reikia daugiau, kitiems – mažiau. Tačiau, net jeigu gyvos gėlės, kaktusai ar kitokie augalai nėra Jūsų silpnybė, patariama įsigyti bent keletą gražių kokybiškų dirbtinių augalų. Kitas variantas – prie interjero tinkančios vazos, į kurias galite pamerkti keletą gyvų skintų gėlių. Jos visada madingos ir visada tinka, nepriklausomai nuo namų interjero stiliaus. 

 

Žvakidės, žvakės. Kas paneigs, jog gražios žvakidės ir liepsnojančios žvakės sukuria visai kitokią atmosferą. Tai šviesos, jaukumo, romantikos ir malonaus kvapo šaltinis. Jos gali padėti išgauti jaukią ar romantišką atmosferą vakarieniaujant arba suteikti namams prabangos ir savitumo dienos metu. 

Padėklai, pastatomos dekoracijos. Gražūs, įvairiausių raštų ir stilių padėklai ir pastatomos dekoracijos papildo ir užbaigia interjerą. Padėklai vaisiams, saldainiams puikiai tiks į virtuvę, o vonioje galite pastatyti padėklą, skirtą, pavyzdžiui, muilo gėlėms ar žiedlapiams.  Viskas priklauso nuo Jūsų norų, fantazijos ir interjero.

Namų kvapas.

Įsivaizduokite moterį su prabangia, itin gražia suknele, kuri dalyvauja šventėje. Aksesuarai, bateliai, šukuosena ir makiažas. Bet juk prie viso to taip reikalingi kvepalai – tinkamai parinktas aromatas. Juk ne veltui yra toks gausus kvepalų pasirinkimas.  Jie padeda atsiskleisti asmenybei, pagerina nuotaiką, nuteikia darbui, poilsiui, šventei ir t.t. Taip pat yra ir su namais. Užėjus į gražius, gerą interjerą turinčius namus, tiesiog žūtbūt norisi užuosti gerą aromatą. Prie juodo, tamsaus ir prabangaus interjero tiktų „sunkesnis“, pvz. odos, medienos aromatas. Lengvame,  natūralumu pasižyminčiame interjere puikiai atsiskleidžia pušų, miško, jūros ir kitoks aromatas. Citrusiniai kvapai energizuoja, nuteikia darbingai dienai, todėl puikiai derėtų darbo kambaryje. Be abejo, kvapas turi tikti ne tik prie interjero, bet patikti ir Jums patiems. Tai yra svarbiausia. 

Visada prisiminkime, jog visumą sudaro detalės, interjeras – ne išimtis, todėl pasirūpinkime, jog šios būtų nepamirštos.