Jurdeco&home išparduotuvė, kurios pagrindinis “credo”: NAMAI- MANO TVIRTOVĖ!!! tai vieta, kur rasit šiuolaikiškas, stilingas bei kokybiškas namų interjero prekes bei baldus savo namams. Mes siūlome Jums įsigyti kokybiškus produktus tikrai konkurencinga rinkos kaina.

#jurdecohome_isparduotuve

+37067349007 jurdecohome@gmail.com
Image11

Straipsniai

Namų tekstilė

Nors namuose labai svarbu turėti kokybiškus baldus, norimą dekorą ir kitus elementus, tekstilė taip pat itin svarbi visumos dalis. Kokybiška namų tekstilė, tai ne tik interjero dalis, bet ir komfortas. Įsivaizduokite, jog turite itin gerą, prabangią lovą, kuri atitinka visus patogumo ir kokybės standartus. Tačiau naktį Jūs vartotės, blogai miegate, nes Jūsų turima patalynė sukelia prakaitavimą, odos dirginimą ar kitus nepatogumus. Tik kokybiška namų tekstilė gali padėti pilnai pailsėti ir atgauti jėgas kitai dienai. O šiltai įsisukti į natūralų, vilnonį pledą šaltą rudens vakarą – taip pat vienas malonumas. Kokybiškų tekstilės gaminių galima rasti ir geromis kainomis, ypatingai išparduotuvėse. 

Kaip žinia, medžiagos gali būti labai įvairios, tačiau svarbu, jog šios nebūtų sintetinės. Medvilninis satinas, mako satinas, medvilninė drobelė, mišriapluoštis audinys – visi šie audiniai yra geri, tačiau turi nemažai skirtumų. Šiandien norėtumėm Jus supažindinti  su linu bei mako satinu.

Linas 

Linas pasižymi ypatingu tvirtumu, sudaro idealų mikroklimatą odai, puikiai sugeria drėgmę. Labai tiks karštą vasarą, nes išsimiegosite nejausdami karščio. Linas atsparus dilimui, yra net tvirtesnis už medvilnę, todėl ilgai galėsite džiaugtis linine tekstile. Jeigu mėgstate baltą spalvą, linas Jums tikrai patiks, nes jis ne tik, kad negelsta, bet su kiekvienu plovimu pasidaro net baltesnis. Lininė tekstilė suteikia namams jaukumo, natūralumo, estetikos. Liną reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad šis nepagelstų. Žmonės, kurie išbando liną, dažnai nebegrįžta prie kitų audinių.

Mako satinas 

Mako satino tekstilė išsiskiria savo komfortu ir prabanga.  Itin tvirta medžiaga, kuri tarnaus daug daug metų ir nepasikeis jos savybės. Ypač lygus paviršius ir šilkinis švelnumas priduoda prabangos, elegancijos ir patogumo. Jokio prakaitavimo karštą naktį. Mako satinas yra beveik dvigubai tankesnis už įprastą satiną, o jam sukurti naudojami verpalai yra ypatingai kokybiški ir ploni. Mako satinas puikiai derės bet kokiame interjere ir pagyvins jį. Nepasikeitusios spalvos, audinio struktūra ir išvaizda džiugins ilgus metus. 

 

Kokią tekstilę bepasirinktumėte, svarbu laikytis visų skalbimo, džiovinimo bei lyginimo instrukcijų. Tinkamai prižiūrima kokybiška tekstilė džiugins Jus daug metų. Vieną kartą investuoti apsimoka.